Mládeži přístupno! 15. října festival YOUTH4YOUTH rozproudí ostravskou náplavku!

Nové zážitky, atmosféra, lidé, hudba, příběhy. YOUTH4YOUTH je po roce zase zpět! Jedinečný festival je určen pro mladé lidi, kteří chtějí objevit něco nového, poslechnout si neotřelou hudbu, poznat nové lidi a především zažít neopakovatelnou atmosféru! Na tento nabitý festival můžete zavítat již 15. října, a to rovnou do třech klubů!

Jako každým rokem budou největší prostor zaujímat kapely. Čeká na Vás více než 10 hodin nabitých různorodými hudebními žánry! Uvidíte nejen umělce na úplném počátku své kariéry, ale také skupiny, o kterých už bylo mezi námi slyšet. Známými jmény budou například Ampli Fire nebo February. O hudebně naplnený program se postará i opavská parta All These Memories, kteří si letos zahráli i na festivalu Rock for People. Výjimečnými hosty budou Divine Attraction, kapela z amerického Los Angeles, která však již více než rok působí v Třinci. Na své si samozřejmě přijdou nejen výtvarní nebo divadelní nadšenci, ale i milovníci literatury či parkouru, který si pod vedením zkušených borců z L.E.A.D. parkour budete moci sami vyzkoušet. No a co takový cupping kávy v podání baristů z CO KAFE, už jste o tom někdy slyšeli? Milovníci kávy jistě ano. Avšak v případě, že je pro Vás tento pojem novinkou, rozhodně byste si to neměli nechat ujít!

Loni se festival konal v Provozu Hlubina, předtím v Cooltouru a v clubu Marley. Letos se festival přesouvá na nové místo, ostravskou „náplavku“, a to rovnou do třech klubů! Jedním z nich bude hudební klub Barrák, kde vystoupila již obrovská škála známých jmen, ať už české nebo zahraniční hudební scény. Hned o pár kroků vedle je klub číslo dvě, oblíbený Dock. No, a aby toho na Havlíčkově nábřeží nebylo málo, třetím klubem pro letošní ročník je Music club Pjetka. Útulná atmosféra tohoto prostředí Vás jednoduše dostane. Umělci jsou zde vítáni s otevřenou náručí.

Takže letos nejen hudba a toulky městem, ale především spousta nového! Letošní šifra pro festival je jednoduchá. 15.10.15:00. Tedy, 15. 10. se na Vás budeme těšit již od 15 hodin. Dock, Pjetka, Barrák. Tady to vypukne.Vstupné je 30 Kč. Více o vystupujících, harmonogramu a další informace se dozvíte v příslušných záložkách. Pro aktuality můžete sledovat také také facebook YOUTH4YOUTH festival OFFICIAL.

My u toho budeme, a co Vy?