Nenechte si ujet autobus ani tramvaj a doražte v sobotu včas. Čekají na Vás nevšední zážitky!

Jak jste si jistě v programu už všimli, součástí letošního ročníku festivalu je také blok workshopů. Tedy – přesněji speciální dvojboj, cílící na Vaši radost jak z pohybu, tak chuti. Vše začíná v 15:00.parkourParta nabušených kluků ze skupiny L.E.A.D. Parkour vám nejprve představí tuto aktivitu v plné své kráse a předvedou, že i zdánlivě obtížné překážky lze překonat poměrně snadno a navíc velice efektně. Bude-li se Vám snad zdát, že parkour pro Vás není, přesvědčíte se o pravém opaku! Vzápětí totiž budete moci pod vedením zkušených trenéru sami zapracovat na svých schopnostech a kondici. Poznáte myšlenky a hodnoty této úžasné aktivity, zjistíte, že ani věk nebo pohlaví není ani nejmenší překážkou v pohybu. Motto kluků praví „to take the harder way“ – dát se těžší cestou. Řídit se jím může vést k možnostem, ve které nás ani nenapadlo doufat!

cokafePokud v sobotu nebudete mít náladu na fyzickou námahu, přesto neváhejte na festival přijít od samého začátku. Hned vedle plochy pro parkour si otevře svůj stánek espresso bar CO KAFE a od 15:00 Vám nabídne cupping vynikajících káv z pražírny Five Elephant Coffee&Cake. Nechejte své chuťové pohárky rozmazlit rozmanitými vjemy, zajisté se k tomu dozvíte i spoustu zajímavých informací a detailů. Kavárnička pak bude pro Vás k dispozici i po zbytek festivalu.

V 15:00 tedy určitě doražte do skeletu budovy vedle klubů Barrák a Dock, na křižovatce Havlíčkova Nábřeží a Biskupské. Vstupné na tyto dvě akce je zdarma!